TarotGroup.cz

Gertruda Baniszewski

Hledáte vychovatelku pro své dítě?

26. října 1965 byla nalezená Sylvia Likens mrtvá. Bylo jí pouze 16 let. Když se policie dostala do domu, ležela Sylvia na palandě v ložnici, byla polonahá a ležela na močí prosáklé posteli, její tělo bylo pokryto jizvami, popáleninami a šrámy a na jejím břiše byla vypálená slova „jsem prostitutka a jsem na to hrdá“.
Žena, které dům patřil se jmenovala Gertruda Baniszewski. Vypověděla, že Sylvia zůstala v jejím domě společně se svou sestrou Jenny přes léto a Sylvia byla napadena partou chlapců, mučena a krátce poté doma zemřela.
Jennina verze ale byla jiná. Případ začal poté, co se Gertruda dostala do finanční tísně. V té době se starala o sedm dětí. Gertruda se živila prodejem sodovky v motoresu u Indianopolis a na malé dítě dostávala peníze od svého bývalého manžela. Rodinná strava se skládala pouze z polévky, kterou ohřívali na elektrické plotýnce, protože v bytě nebyla ani kamna. Gertruda dostávala dvacet dolarů za hlídání Likensových dětí od jejich rodičů, kteří cestovali s Floridským cirkusem. Děti se přistěhovaly k Baniszewski v červenci 1965. Když se rodiče zpozdili s jejich první týdenní splátkou za hlídání, Baniszewski se rozhodla, že Sylvii a Jenny zbije. Zatímco je bila, křičela: „Starám se o vás zadarmo, stěžovat si můžete taky zadarmo!“ I když později rodiče zaplatili, chování Gertrudy se nezměnilo, její brutalita během dalších měsíců rostla, z výprasků rukou přešla na řemeny, pruty a plácačky.
Sylvii začala trestat více a současně i nabádala ostatní děti, aby jí s tím pomáhaly. Později se k trestání Sylvie přidaly i děti ze sousedství, jeden z chlapců používal Sylvii jako živý boxovací pytel, tloukl s ní o stěny a shazoval ji ze schodů. Děti také pomáhaly Gertrudě, když Sylvii všichni společně pálili cigaretami. Nejhorší ale přišlo, když se jednoho dne Sylvie při mučení pomočila. Vybudovali pro ni ve sklepě vězení, kde byla držena bez jídla a byla nucena pojídat vlastní výkaly a moč. Jako součást strip-teasu, který musela každý den předvádět, bylo i zasouvání lahve od koly do pohlaví. Potom jí rozpálenou jehlou na břicho vypálili nápis. Sylvia zemřela, když byla sražena na podlahu poté, co se pokusila přivolat pomoc.
Gertruda byla odsouzena na doživotí, ale už v roce 1985 byla propuštěna a je možné, že brzy opět začala pracovat jako vychovatelka. Zcela určitě o poznání zkušenější a opatrnější.


Važte si života

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Stále platí moje nabídka v následující sestavě:


Kurz výkladu tarotových karet
Kurz meditací, tantry, rituálů a magie
Rychlokurz rychlého psaní na klávesnici
Kurz ovládnutí dlouhověkosti
Digitální amulety a talismany podle www.digi-amulet.cz
Výklad tarotových karet s přihlédnutím k astrologickým konstelacím osobní i po mailu
Sestavení horoskopu nativního, osobního, partnerského, tranzitního nebo i neosobního