TarotGroup.cz

Draco Sagittarius - jeden z našich nejlepších esoteriků, odborník na meditace, cvičení ducha a těla a na tarotové karty.

Nabízím výklad tarotových karet po e-mailu s přihlédnutím k astrologickým konstelacím. Tarotové karty jsou pro mě univerzálním rádcem i průvodcem lidským životem. S použitím těchto, vpravdě magických karet vás mohu inspirovat ke správnému rozhodnutí v různých životních situacích nebo k řešení, které se ukáže jako nejlepší. Tázat se můžete na cokoliv, jelikož tarot jako jedinečná mapa lidských osudů, lidského těla, duše i ducha nám vždy pomůže odkrýt na první pohled skryté příčiny, ale i následky událostí, které nás ať už příznivě či nepříznivě ovlivňují. Tarot se dá při cestě životem použít jako duchovní kompas.

Dále se specializuji na meditace a cvičební systémy, které vedou k lepší regeneraci, větší síle a vyšší rychlosti reflexů. Sám jsem prošel mnohými kurzy a výcviky, ale tím nejdůležitějším a nejpřínosnějším byl dosti tuhý individuální výcvik u mistra Ravena Argoni, takže pokud máte zájem o jakékoliv konzultace na téma cvičení a meditace, neváhejte a ozvěte se mi na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mi pošlete sms na tel. 602 842 549.
Další informace najdete na webových stránkách www.hermeticdraco.cz

Jakékoliv dotazy mi můžete posílat také na adresu redakce:

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.